Kontakt

Emmabodavägen 14
SE-382 45  NYBRO
Tel: 0481-509 60
Epost: info@orsjo.com

Vi på Örsjö

staff_roland
Roland Hjalmarsson

VD, försäljning
Telefon: 0481 509 61
Mobil: 070 601 63 50
E-mail: roland@orsjo.com

staff_lars
Lars Lidberg

Konstruktionschef
Telefon: 0481 509 65
E-mail: lars@orsjo.com

staff_jan
Jan Ekström

Produktionschef
Telefon: 0481-509 66
E-mail: jan@orsjo.com

staff_peter
Peter Hjalmarsson

Försäljning
Telefon: 0481 509 69
E-mail: peter@orsjo.com

staff-anna
Anna Gustavsson Hynning

Försäljning Stockholm
Telefon: 0702-440 843
E-mailt: anna@orsjo.com 

staff_susanne
Susanne Hammarstedt

Order och fakturering
Telefon: 0481-509 72
E-mail: susanne@orsjo.com

Agenter

Wonderland Agency

Harlingen – Nederländerna
BENELUX-länderna

Jitze Baarsma
Telefon: +31 6 55 77 16 18
E-mail: info@wonderland.agency

Breu & Partner Handelsagentur GmbH

Bruttisellen
SCHWEIZ

Roger Batschelet
Telefon: +41 76 431 15 18
E-mail: info@bp-handelsagentur.ch

Hilkan

Resande
Finland

Hilkka Hugosson
Telefon: 070-571 03 61
E-mail: hilkan@telia.com

Showroom

b3stockholm
Örsjö Belysning AB

Barnhusgatan 3
SE-111 23 STOCKHOLM
SVERIGE

Örsjö Belysning finns på Studio B3.  Boka gärna tid för att träffa vår representant Anna Gustavsson Hynning per mail eller telefon 0702-440 843

Öppettider måndag-fredag 09.00-16.30

Återförsäljare

Lindholms Interiörhuset

Tornbyvägen 3 – Tornby city
Linköping
www.lindholms.com

Danmark

Storbritanien

Intresseformulär